SCHKBP

SVAZ CHOVATELŮ KONÍ BAROKNÍ PINTO

Aktuality

Kůň 2017 s účastí našich zástupců

Reportáž z výstavy od naší členky Kristýny Vrzalové

Ve dnech 15. - 17. září 2017 se v Lysé nad Labem konal 24. ročník akce Kůň 2017. Poprvé bylo na této akci prezentováno také plemeno Barock pinto. K vidění zde byla tří letá klisna Emikö Christine van Pawlowitz (Ceasar ter Linden x Beart 411) majitelky Kristýny Vrzalové a letošní hřebeček Harvey van Silesia (Ceasar ter Linden x Tietse 428) manželů Nogových.
 
 
 
Každodení dopolední doprovodní program byl věnován přehlídce sto třiceti zástupců koní různých plemen. Klisna Emikö Christine van Pawlowitz pokaždé předvedla prostorné chody s vodičem na ruce a hřebeček Harvey van Silesia ukázal svůj půvabný pohyb i ve volnosti. Emikö Christine van Pawlowitz a Harvey van Silesia se těšili veliké oblibě návštěvníků na kolbišti, o čemž svědčí i množství pořízených fotografií, ale i v boxech po skončení programu, kde těšili návštěvníky svou přítomností, jelikož si je mohli pohladit nebo si s nimi udělat selfie.
 
 
Vyvrcholením celé akce bylo nedělní vyhlášení divácké ankety o Sympaťáka výstavy Kůň 2017. Velikým překvapením pro nás bylo excelentní umístění nového plemene Barokní Pinto. Naše tříletá klisna Emikö Christine van Pawlowitz obdržela nejvíce hlasů a stala se Sympaťákem výstavy Kůň 2017. Byla jsem dojatá, když z více než stovky koní vybrali naši milovanou Emikö. Věřím, že se v této anketě projevil pravý potenciál plemene – nádherný kůň, který nezaujme jen pohybem, ale hlavně svojí srdečnou povahou, která obměkčila nejednoho diváka.
Máme z průběhu celé této akce velikou radost a věříme, že tento ročník byl odrazovým můstkem v popularitě plemene i u laické veřejnosti a budeme nadále pokračovat ve skvělé práci v následujících ročnících.
Kristýna Vrzalová
04.11.2017

K článku nejsou zatím žádné komentáře!

Přidání komentářeBold text Italics Link    :-) ;-) 8-) :-D :-P :-O :-( :-/ ;,( ]:-D :-[

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici sedmnáct:

SCHKBP

SVAZ CHOVATELŮ KONÍ BAROKNÍ PINTO
Tvorba stránek pro chovatele
© 2013 Barock Pinto. Tvorba stránek